Časté dotazy

Jak mám antiperspirant používat?

Tento antiperspirant se liší od běžných antiperspirantů v tom, že se aplikuje na noc před spaním. Pro rovnoměrné rozložení se před aplikací ujistěte, že pokožka je čistá a suchá.

Proč musím antiperspirant aplikovat na noc?

Pro maximální účinnost musí být antiperspirant aplikován na noc. V této době jsou potní žlázy nejméně aktivní a speciální složení antiperspirantu bude moci efektivně působit. Antiperspirant nebude fungovat, pokud jej budete používat během dne.

Mohu se ráno normálně umýt?

Ano, můžete, účinky nebudou nijak nepříznivě ovlivněny mytím.

Mohu používat deodoranty a tělové spreje?

Deodoranty a jiné parfémované produkty mohou být používány.

Jak dlouho bude antiperspirant působit?

Bylo klinicky prokázáno, že  dokáže poskytnout ochranu v průměru až na 5 dní. Někteří lidé dokonce zjistili, že se nepotili během 10 dní, zatímco někteří museli aplikaci opakovat každé 2-3 dny. To ale záleží na mnoha faktorech, včetně druhu činnosti, kterou vykonáváte, na závažnosti problému s pocením, na stravě, oblečení, teplotě, psychice atd.

Jak často budu muset antiperspirant aplikovat?

Můžete jej používat tak často, jak budete potřebovat. Pokud účinky vydrží celých 5 dní, pak jej stačí znovu použít každou pátou noc, pokud bude účinný 3 dny, potom ho použijte každou třetí noc. Není stanoven žádný pevný harmonogram.

 

Nepoužívejte antiperspirant na poškozenou nebo poraněnou kůži.