Home / Časté dotazy

Časté dotazy

Jak mám používat Perspi-Guard?

Perspi-Guard ® se liší od běžných antiperspirantů v tom, že se aplikuje na noc před spaním. Pro rovnoměrné rozložení se před aplikací ujistěte, že pokožka je čistá a suchá.

Proč musím Perspi-Guard aplikovat na noc?

Pro maximální účinnost musí být Perspi-Guard ® aplikován na noc. V této době jsou potní žlázy nejméně aktivní a speciální složení Perspi-Guard bude moci efektivně působit. Perspi-Guard ® nebude fungovat, pokud jej budete používat během dne.

Mohu se ráno normálně umýt?

Ano, můžete, účinky Perspi-guard nebudou nijak nepříznivě ovlivněny mytím v dopoledních hodinách.

Mohu používat deodoranty a tělové spreje?

Deodoranty a jiné parfémované produkty mohou být používány současně s Perspi-Guardem. Perspi-Guard je neutrální bez parfemace, a proto je vhodný pro ženy i muže. Perspi-Guard byl vyvinut tak, aby zastavil nadměrné pocení a zápach spojený s pocením.

Jak dlouho bude Perspi-Guard působit?

Bylo klinicky prokázáno, že Perspi-Guard dokáže poskytnout ochranu v průměru až na 5 dní. Někteří lidé dokonce zjistili, že se nepotili během 10 dní, zatímco někteří museli aplikaci opakovat každé 2-3 dny. To ale záleží na mnoha faktorech, včetně druhu činnosti, kterou vykonáváte, na závažnosti problému s pocením, na stravě, oblečení, teplotě, psychice atd.

Jak často budu muset Perspi-Guard aplikovat?

Perspi-Guard ® můžete používat tak často, jak budete potřebovat. Pokud účinky Perpsi-Guard vydrží celých 5 dní, pak jej stačí znovu použít každou pátou noc, pokud bude účinný 3 dny, potom ho použijte každou třetí noc. Není stanoven žádný pevný harmonogram.

Jaké jsou ingredience?

Perspi-Guard ® antiperspirant obsahuje tyto hlavní složky: Ethanol, Aqua, Chlorid hliníku, hliník chlorid, glycerin, Alcloxa, Dimethicone Copolyol, propylenglykol, Triethyl citrát.

Je dráždivý stejně jako podobné výrobky?

Perspi-Guard ® byl speciálně vyvinut, aby byl k pokožce šetrný tak, jak je to jen možné. Je dermatologicky testován a schválen a zpětná vazba od našich zákazníků ukazuje, že je méně dráždivý než jiné obdobné výrobky.

Nepoužívejte Perspi-Guard ® na poškozenou nebo poraněnou kůži.